Anbi-Tech s.c. to firma produkcyjno-handlowa specjalizująca się w produkcji detali z metali i tworzyw sztucznych. Produkujemy detale metodą obróbka skrawaniem CNC. Firma działa na rynku Polskim i Europejskim od 2008 roku świadcząc usługi frezowania, toczenia oraz wycinania przy wykorzystaniu maszyn CNC. Wykorzystując profesjonalne oprogramowanie CAD/CAM jesteśmy w stanie wykonać zlecenia seryjne oraz na indywidualne zamówienia według dokumentacji technicznej lub wzorów dostarczonych przez Klienta.

Dzięki nowoczesnym metodom produkcji w wysokowydajnych i precyzyjnych centrach obróbczych możliwe jest uzyskanie wysokich tolerancji wymiarowych, doskonałej jakości powierzchni, jak również skomplikowanych kształtów.

Posiadamy własne zaplecze produkcyjne i laboratoryjne wyposażone w nowoczesny sprzęt pomiarowy, co umożliwia prowadzenie różnego rodzaju pomiarów na każdym etapie produkcji.

Anbi-Tech s.c. dysponuje szerokimi możliwościami z zakresu dostaw materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, petrochemicznym, energetycznym, stoczniowym, wydobywczym jako uszczelnienia do pomp, zaworów czy wymienników ciepła.

Wdrożony w firmie ANBI-TECH s.c. system zarządzania jakością ISO 9001:2009 stanowi dla Państwa gwarancję niezawodności oraz wysokiej jakości produktów.

Najważniejszym celem i polityką firmy Anbi-Tech s.c. jest budowanie długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji z naszymi klientami, dostawcami i pracownikami, aby móc wypracować zyski warunkujące umacnianie naszej pozycji na rynku.

Misją firmy jest ciągły rozwój jako stabilnego oraz kwalifikowanego partnera na rynku.